O firmie

 

3

Firma MASTER-DACH istnieje na rynku od 2011 roku, jednakże zarówno założyciel firmy jak i poszczególni pracownicy mają znacznie większe doświadczenie w branży.

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi ciesielsko – dekarskie, czyli wykonujemy zarówno konstrukcje jaki pokrycia dachowe. Zaczynając od wykonania więźby po przez deskowanie, montaż membran, wykonanie pokrycia dachu oraz wykonanie obróbek blacharskich, realizujemy cały etap budowy związany z dachem.

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, co pozwala klientom w dużym stopniu zaoszczędzić czas i pieniądze, zlecając wykonanie wielu prac jednej firmie. Począwszy od projektu po przez kalkulację, wycenę i dostarczenie materiałów do wykonania usługi i montażu poszczególnych elementów na Państwa dachu, budynku.

Gwarantujemy świadczenie naszych usług na najwyższym poziomie.

Dzięki temu, że dachy to tak naprawdę nasza pasja, ciągle doskonalimy swoje umiejętności na licznych szkoleniach, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami dotyczącymi odpowiedniego wykonania i dobrania materiałów do stworzenia prawidłowej przegrody dachowej.

Zapraszamy do współpracy.