Pokrycia dachowe

cropped-md-1-1.jpg„Dekarstwo to jedna z najstarszych sztuk rzemieślniczych, wymagająca ogromnego doświadczenia zarówno pod względem technicznym jak i zmysłowym”.

Zapewniamy profesjonalne wykonanie pokrycia dachowego na wcześniej przygotowanej konstrukcji dachu skośnego lub stropodachu na budynkach nowych oraz starych, gdzie mamy do czynienia z remontem dachu.

Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji: wycenę, dostarczenie materiału i montaż pokrycia.

Dobierając odpowiednie materiały najwyższej jakości oraz zachowując podstawowe zasady wykonania przegrody dachowej, gwarantujemy prawidłowe i szczelne wykonanie każdego pokrycia bez względu na to z jakiego rodzaju materiałem mamy do czynienia.

Realizujemy pokrycia dachowe wykonane z dachówki ceramicznej, dachówki cementowej, blachodachówki, blachodachówki modułowej, paneli dachowych na rąbek zatrzaskowy (CLICK) oraz papy termozgrzewalnej i płyt warstwowych.
W zakres naszych usług wchodzi również wykonanie izolacji nakrokwiowej na dachu skośnym oraz izolacja termiczna dachów płaskich z wykorzystaniem wełny mineralnej, styropianu czy też płyt z pianki poliuretanowej.

Nieodłącznym elementem każdego dachu są obróbki blacharskie, które wykonane szczelnie i estetycznie są ozdobą na każdej połaci dachowej. Wykonujemy obróbki blacharskie z blach stalowych powlekanych, blachy tytan-cynk, blachy miedzianej oraz aluminiowej.